Serwis i utrzymanie sprzętu ciężkiego

KOPA zajmuje się profesjonalnym serwisem specjalistycznego sprzętu budowlanego. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu, nasza firma, gwarantuje swoim klientom usługi o najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów maszyn Powerscreen, Hitachi oraz Furukawa. Współpracujemy także z innymi, takimi jak: Volvo, Fraccaroli, Catterpillar, Atlas Copco.

Dokonujemy przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dbamy o niezawodność sprzętu w czasie eksploatacji w nawet w najtrudniejszcyh warunkach. Bezpośrednia współpraca z inżynierami fabrycznymi przy bieżącej obsłudze maszyn pozwala nam pracować nad wprowadzaniem innowacyjnych ulepszeń i rozwiązań. Jako eksperci konsultujemy innowacyjne rozwiązania, które następnie są implementowane do rozwiązań produkcyjnych. W pracach serwisowych wiele napraw wykonujemy bezpośrednio u klienta. Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w pełny zestaw narzędzi i sprzętu niezbędnego do naprawy maszyn budowlanych, dzięki czemu możemy dojechać w dowolne miejsce, co znacznie obniża koszty napraw.

Zapewniamy pełny dostęp do części zamiennych oraz mechaników z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu maszyn w naszej firmie. Posiadają oni wszelkie umiejętności oraz uprawnienia niezbędne do utrzymania maszyn i urządzeń w pełnej sprawności oraz na najwyższym poziomie wydajności.

Dział Serwis i Utrzymanie w pełni obsługuje wszystkie produkty marki HITACHI, POWERSCREEN oraz FURUKAWA podczas ich eksploatacji. Obsługę prowadzimy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży. Od sierpnia 2015 roku poszerzyliśmy zakres usług o zakuwanie przewodów hydraulicznych. 

Siedziba firmy:

KOPA Sp. z o.o.
Ul. Chałubińskiego 42
25-619 Kielce

Tel.: +48 41 / 366 30 54
Fax.: +48 41 / 345 28 41

Tel.: + 48 784 630 825

mail: biuro@kopa.net.pl

Dział Serwis i Utrzymanie:

KOPA Sp. z o.o.
Wrzosówka 1
28-366 Małogoszcz

Tel.: +48 41 / 391 60 89
Fax.: +48 41 / 391 60 89

Kierownik serwisu:

Mariusz Kotwica

Tel.: + 48 784 913 261

mail: serwis@kopa.net.pl

Copyrigt © 2022 r. Polskie Górnictwo Skalne.